Rekolekcje ikonografów z ks. prof. dr hab. Dariuszem Klejnowskim-Różyckim.

Święto ikonografa 29-30 października 2021 Karmel Wadowice.

Za zgodą ks. Dariusza, myśląc szczególnie o tych, którym nie udało się dojechać, dzielimy się konferencjami nagranymi w czasie rekolekcji. Do ściągnięcia w linku poniżej. Bardzo jesteśmy wdzięczni ks. Dariuszowi za ogromną otwartość i szczodrość dzielenia się wiedzą. Wszystkim uczestnikom z serca dziękujemy, za wspaniałą atmosferę która stworzyliście. Urzeczywistnia się nasze marzenie o wielkiej wspólnocie ikonografów. Z ogromną radością patrzymy w przyszłość. Ktoś powiedział, że właśnie obserwujemy tworzenie się historii… Może… może to jest zalążek czegoś nowego, ogromnego, co będąc darem Bożym ukształtuje kolejne pokolenia polskich ikonografów?… Kto wie, kto wie… Pan Bóg powołuje przez wielkie marzenia…

Nagrania z rekolekcji są dostępne tutaj.