Medziugorje sierpień 2022

Zakończyliśmy właśnie wakacyjne coroczne dzieło „Dar dla Kościoła“, w ramach którego nieodpłatnie, z uczestnikami naszych kursów, malujemy jakieś wnętrze sakralne, mające służyć wspólnocie Kościoła. W tym roku, po przerwie covidowej zrealizowaliśmy projekt i realizację polichromii oratorium w znanym zamku Nancy i Patryka w Medjugorie. W ramach tej pracy mieliśmy okazję przeżyć jakby trzytygodniowe rekolekcje. Codzienna Eucharystia, adoracja, wyjazdy turystyczne, spotkania, wspólne świętowanie i ciężka praca… – był to niesamowity czas bardzo jednoczący ekipę. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli pobyt naszej małej grupki duchowo i materialnie. Pamiętaliśmy w Medjugorie i pamiętamy nadal wdzięczni w modlitwie.

[ngg src=”galleries” ids=”21″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]