Wyprawa do Rumunii. W Krainie Łagodności i Malowane Monastyry

Kochani kursanci i wszyscy sympatycy ikon. Zapraszamy już całkiem oficjalnie na zapowiadaną od dawna wyprawę naukowo – turystyczną do Rumunii. Opiekę duszpasterską sprawował będzie (jeszcze potwierdzi) o. Cyprian Moryc OFM, wykładowca historii sztuki na KULu. Wyjazd organizuje dla nas zaprzyjaźnione biuro turystyczne Via Trawel – Mariusz Surzyn (Tak tak! – Brat naszej złotej Halinki!) Mamy nadzieję, na coroczną współpracę i kolejne niesamowite miejsca do poznania. Poniżej umieszczam informacje dotyczące wyjazdu. Zapisywać można się bezpośrednio w biurze podróży ewentualnie przez nas. Zapraszamy wszystkich sympatyków sztuki sakralnej, nie tylko malarzy – wraz z rodzinami.

kiedty: 4 – 10 sierpnia 2018

szczegóły na:

www.viatravel.pl